matrac KLÁRA | akcia 1+1 zadarmo

matrac KLÁRA | AKCIA zľava 50%

Česká klasika

DORUČENIE ZDARMA!

Špičkový celolatexový matrac strednej tuhosti. Kto raz spal na latexe, vždy spal na latexe.

Rozmer
Výška
24
Rýchle doručenie
302,00 €
S DPH Dodanie 7 – 14 pracovných dní

Matrac „kráľovskej triedy“ v klasickej výške pre všetkých, ktorí chcú pohodlie, termoreguláciu a extrémnu odolnosť a nemôžu z akýchkoľvek dôvodov použiť vysoký (latexový) matrac (napr. Spirit). Ideálny pre polohovacie i pevné lamelové rošty! Špičkový antibakteriálny a protiroztočový prateľný poťah s prírodnými vláknami. Vyrobený v Krkonošiach.

Najlepšia voľba pre polohovacie rošty, jadro monoblok z 1 kusa. Mechanicky testované, zdravotne nezávadné materiály. Ergonomicky testované. Termoregulácia, bez lepidiel.

LATEX MONOBLOK: 100% Latex, 100% pohodlie. Pružný, takmer nezničiteľný latex je vyrobený z 1 kusa s použitím prírodných surovín. Ortopedické 5-zónové (anatomické) jadro s vysokou objemovou hmotnosťou 60 kg/m3 s vystuženou panvovou zónou. Dokonalé pohodlie, vzdušnosť, vynikajúce ortopedické vlastnosti a kopírovanie kriviek tela.

ANTIBAKTERIÁLNY PRATEĽNÝ POŤAH S PRÍRODNÝMI VLÁKNAMI A OBMEDZENÍM POTENIA: Vysoký 49% podiel prírodných vlákien Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou AegisTM - antibakteriálne a protiroztočové vlastnosti (zamedzuje tvorbe živného prostredia pre roztoče) a je prevenciou vzniku plesní (ani tí, ktorí sa viac potia, nemusia mať strach). Poťah Aegis predurčuje matrac ako najlepšiu voľbu pre alergikov a astmatikov. Prešívaný klimatizačnými vrstvami dutých vlákien, dvojdielny, prateľný (60 °C).

ŠETRNOSŤ A POHODLIE: Ramenné zóny (zmäkčujúca profilácia) uvoľňujú rameno počas spánku na boku a šetrne sa tak starajú o ramenné kĺby, čím napomáhajú zamedziť „preležaniu ramena“. Profilácia zároveň funguje ako II. prevzdušňovací stupeň už tak priedušného matraca.

Obľúbený český matrac Tropico s rokmi preverenou konštrukciou. 15 rokov úspešne na trhu.

PARAMETRE:

  • V typických a dokonca i atypických rozmeroch (viď cenník)
  • Odporučené uloženie: pevné i polohovacie lamelové rošty – skvelý pre motorovo polohovateľné lamelové rošty!
  • Odporučená maximálna nosnosť do 130 kg
  • Voliteľná výška matraca 15/18 cm
  • Predĺžená záruka 5 rokov na jadro matraca
  • Testované 80.000x
Materiál
bio latex
Tvrdosť
mäkší
Kategória
stredná trieda
Parametre
deti / dorast
pre alergikov
Záruka na jadro
5 rokov
Odporučená nosnosť
130 kg
Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.