matrac SUPER FOX BLUE | akcia 1+1 zadarmo
matrac SUPER FOX BLUE | akcia 1+1 zadarmo
matrac SUPER FOX BLUE | akcia 1+1 zadarmo
matrac SUPER FOX BLUE | akcia 1+1 zadarmo
matrac SUPER FOX BLUE | akcia 1+1 zadarmo
matrac SUPER FOX BLUE | akcia 1+1 zadarmo
matrac SUPER FOX BLUE | akcia 1+1 zadarmo
matrac SUPER FOX BLUE | akcia 1+1 zadarmo

matrac SUPER FOX BLUE | AKCIA zľava 50%

DORUČENIE ZDARMA!

Antibakteriálny pružný matrac s hybridnou a studenou penou. Je úžasne pohodlný, tuhý tak akurát a perfektne vzdušný.

Rozmer
Výška
Prevedenie
3
Rýchle doručenie
204,00 €
S DPH Dodanie 7 – 14 pracovných dní

Pokiaľ chcete tuhosť Super Foxu, ale bez pamäťovej peny a s väčšou pružnosťou, ste na správnej adrese. Hybridná pena Blue spája tie najlepšie vlastnosti studenej i pamäťovej peny a latexu: Je pružná, priedušná, má optimálnu tuhosť, vynikajúcu termoreguláciu, pomáha obmedziť potenie a je super odolná. Matrac budete milovať! Vyberte si výšku matraca a profiláciu hybridnej peny Blue! Vhodný i do spální s väčšími výkyvmi teplôt. Antibakteriálny prateľný poťah s prírodnými vláknami.

Super Fox Blue Classic – variant s masívnou rovnou hybridnou penou Blue pre vyznávačov klasiky

Super Fox Blue Wellness – variant s jemnou relaxačnou masážnou profiláciou pre spánkových gurmánov

Hybridná pružná pena: Elastická vrstva, zvyšujúca odrazovú pružnosť, vzdušnosť a pocitovú pevnosť matraca. Zaisťuje optimálnu klímu, čím napomáha predchádzať poteniu.

Studená pena Flexifoam® HR-XF. Super pružná studená pena napomáha správnej termoregulácii a zaisťuje extra odrazovú pružnosť. To znamená, že sa počas spánku budete ľahko obracať.

Druhá strana každého matraca je vyrobená z húževnatej studenej peny. Robustná konštrukcia zaisťuje prirodzenú tuhosť a stabilitu celej 7-zónovej konštrukcie. Má 7 zón so špeciálnou profiláciou CubeCare v tvare kociek. Pomáha zabrániť pocitu preležania – každá kocka reaguje samostatne. Navyše je hodne pružná – budete sa ľahko obracať.

Ramenné kolísky na uvoľnenie ramena (zabránia pocitu preležania). Oceníte najmä počas spánku na boku.

Skvelá voľba pre alergikov.

Zosilnená panvová zóna matraca – oblasť s koncentrovaným tlakom je obzvlášť odolná. Funkčný antibakteriálny poťah s Thermo&Air Control; Žiadny trik. Špeciálny odvetrávajúci systém poťahu skvelo spolupracuje s jadrom matraca. Zaisťuje termoreguláciu, teda spánok bez prehrievania a potenia, či prílišného ochladzovania. Pomáha udržať lôžko suché a hygienicky čisté. Prešitý klimatizačnou vrstvou dutého vlákna. Snímateľný, deliteľný a prateľný (60 °C). Vysoký 49% podiel prírodných vlákien Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou AegisTM (antibakteriálny a protiroztočové vlastnosti, zamedzuje tvorbe živného prostredia pre roztoče a je prevenciou vzniku plesní, ani tí, ktorí sa viac potia, nemusia mať strach). Predurčuje matrac ako najlepšiu voľbu pre alergikov a astmatikov. Prešívaný klimatizačnými vrstvami dutých vlákien.


PARAMETRE:

 • V typických i atypických rozmeroch
 • Vhodné uloženie na pevný latkový alebo lamelový rošt.
 • Odporučená maximálna nosnosť 135 kg.
 • Voliteľná profilácia hybridnej peny: Wellness (masážna); Classic (bez profilácie)
 • Predĺžená záruka 6 rokov na jadro matraca
 • Testované 100.000x


Voliteľná výška matraca (v cm cca):

 • Super FOX Blue 18 - 3 cm hybridnej peny. Pre deti a dorast. Pre tých, ktorým sa domov vysoký matrac nevojde.
 • Super FOX Blue 20 - 4 cm hybridnej peny. Výškový štandard. Komfort za skvelú cenu. Pokiaľ môžete, začnite tu.
 • Super FOX Blue 22 - 4 cm hybridnej peny. O fúz vyšší, o fúz lepší. Viac pružnosti a pohodlia. Univerzálny. Lišiacka voľba.
 • Super FOX Blue 24 - 4 cm hybridnej peny. Výška s pocitom istoty, ľahké vstávanie i pre menej pohyblivých jedincov.
 • Super FOX Blue 26 - 4 cm hybridnej peny. Pre kráľa lišiakov. Spánok ako víno, vstávanie ako po masle. Od mlaďasov po seniorov.
 • Super FOX Blue 28 - 5 cm hybridnej peny. Nový rozmer spánku. Extra vysoký s extra vysokou vrstvou hybridnej peny. Maximálne komfortný, maximálne elastický. Ortopedický Super Fox Blue 28 sme skonštruovali podľa Vašich prianí.


V čom je Super FOX Blue iný..?

Kráľ rodinných matracov v plnej kráse svojho pohodlia, avšak vo variante bez pamäťovej peny, zato so zvýšenou pružnosťou. Navyše pridáva ešte vyššiu vzdušnosť (roztoče totálne v ofsajde) a termoreguláciu (schladí i horúcu krv + obmedzí potenie). Ako tiež inak - pri lišiackych matracoch už ste na pohodlie a benefity zvyknutí. Opäť v podobe jednoduchej a cenovo dostupnej, konštrukcia z prvotriednych materiálov. Robustná základňa so zdravotnou profiláciou a tuhá, pružná medzivrstva, obe zo studenej peny, servírujú modrú ložnú plochu z hybridnej peny (to je materiál, ktorý v sebe spája to najlepšie z latexu, studenej peny a pamäťovej peny). Vďaka veľkému výberu variantov padne každému. No, ale pokiaľ nechcete zľaviť zo svojej obľúbenej pamäťovej peny, potom choďte cestou starého známeho Super Foxu.

Materiál
hybridná pena
Tvrdosť
stredne pevný
Kategória
stredná trieda
Parametre
deti / dorast
pre alergikov
Záruka na jadro
6 rokov
Odporučená nosnosť
135 kg
Podľa letákov
Tropico
Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.