Naša firma vznikla v roku 2000 pod zaujímavým názvom Leonardov svet. Od začiatku sme boli zameraní na predaj kvalitného nábytku zväčša od slovenských, českých a talianskych výrobcov.

 

V roku 2018 sme sa premenovali na COMFORTIA s.r.o. Tento názov nás lepšie vystihuje:

 

Comfort bez hraníc – máme spokojných zákazníkov nielen na Slovensku, ale aj v ČR, Maďarsku, Rakúsku aj Anglicku.

 

Comfort zákazníkaspokojný zákazník je najlepšia vizitka kvalitnej slovenskej predajne. Spokojný zákazník, ktorý sa k vám rád a s dôverou opäť vráti a odporučí vás všetkým svojim známym, je viac ako ktorákoľvek masívna reklama.
Comfort, ktorý poskytujú postele z pravého slovenského prírodného dreva z tradičnej slovenskej dielne. Ručná výroba s podporou moderných strojov je zárukou vysokej kvality naozaj pevných a funkčných postelí.

 

Comfortný spánok zabezpečia matrace a rošty pre zdravé spanie od svetového výrobcu Hilding Anders pod značkou Tropico a Curem, od ktorého získala naša predajňa titul: Certifikovaná predajňa, Autorizovaný predajca, Poradňa pre zdravý spánok.

 

Comfort na sedacích súpravách vyrábaných na Slovensku z kvalitných materiálov na mieru podľa predstáv zákazníka. Predĺžená 5 ročná záruka na celú sedaciu súpravu celkový komfort zvyšuje.
Comfort a vysoká variabilnosť pri výbere tovaru z našej ponuky... pre vás na mieru.

 

Comfortné a odborné poradenstvo na predajni zabezpečí zohraný tím odborníkov vždy ochotných venovať sa zákazníkovi na 100%.

 

Comforné ceny nastavené podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.

 

Comfort doplnkových služieb ako dovoz zdarma, výnos tovaru, montáž, predĺžená záruka, pozáručný servis, predaj na splátky, krátka dodacia lehota na objednaný tovar...
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnania.

Táto stránka používa technológiu cookies. Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies.